Domov
Novice
|
Predstavitev
|
Zgodovina
|
Spletne povezave
|
O piškotkih
|
Alpinistična šola
Imenik članov
VSI ČLANI
|
Alpinistični inštruktorji
|
Alpinisti
|
Starejši pripravniki
|
Mlajši pripravniki
|
Tečajniki
|
Odprave
VSE ODPRAVE
|
Afrika
|
Avstralija in Oceanija
|
Azija
|
Evropa
|
Južna Amerika
|
Severna Amerika
|
Alpinistični vzponi
Seznam
|
Največ vzponov
|
Popularni vzponi
|
Prvenstveni vzponi
|
Statistika
|
Športne smeri
Seznam
|
Največ vzponov
|
Popularni vzponi
|
Statistika
|
Plezališča
Slomnik
|
Grmada
|
Kotečnik
|
Tremerje
|
Srebotnik
|
Zanimivosti
Galerija fotografij
|
Članki, reportaže, ...
|
Video posnetki
|
Strokovna literatura
|
Kontakt
DOMOV
>
ŠPORTNE SMERI
> Vse sezone
Izberi sezono
Vse sezone
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
1997
Seznam vzponov
Popularni vzponi
Največ vzponov
Statistika
Seznam športnih smeri
Vse sezone
Stran
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Prikaz:
601 - 650
od
1339
zapisov
Iskanje:
Član:
VSI ČLANI (146)
Andrej Luka
Aplinc Martina
Artnak Matej
Ašenberger Klavdija
Baloh Bogdan - Bali
Bezgovšek Sebastjan
Blatnik Anja
Bolič Urška
Borovnik Lovro
Bračko Katja
Bračko Miha - Medo
Brecl Eva
Brecl Simon
Brežnik Marjeta - Daisy
Bricl Jure
Daugul Romana
Dečman Rok
Dolar Barbara
Dolar Žan
Čanžek Matjaž - Čajz
Es Marko - Mare
Čuvan Alja
Čuvan Helena
Gabršček Matej
Gal Jernej
Gobec Matic
Govejšek Erik
Govek Miha
Gračner Jernej - Nejc
Gračner Jernej - ŠPO
Hajshen Marjan
Hedžet Stina
Horvat Franc - Frenk
Hribar Blaž
Hribernik Matic
Hrnčič Eva
Ilievski Darko
Jovan Jakob - Jaka
Jošt Matija - Matic
Jošt Silvester
Kadilnik Zlatka
Kajtna Jernej
Karlovšek Igor
Karlovšek Marija
Karner Vid
Knez Gašper
Knez Gregor
Knez Matej - Mato
Kobale Žiga
Kolar Emerik - Riko
Kopitar Urh
Kostanjšek Matej
Kotnik Polona
Kotnik Vladimir
Kovač Meta
Kovačič Drago - Čop
Košir Urša
Krajnc Andreja
Krajnc Luka
Krajnc Vesna - Devetka
Kralj Nejc
Krebs Gerard - Geri
Kregar Blaška
Kregar Blaž
Krčmar Simon
Kropec Simona
Lindič Luka
Markovič Blaž - Lobo
Meh Jan
Meh Meta - Mehmeta
Mlinarič Nika
Močivnik Matija
Močivnik Nežka
Mokotar Gregor
Mokotar Luka
Murko Domen
Nemec Nina
Ninovski Luigi - Lojz
Novak Anja
Novak Jerca - ĐiNđA
Oblak Jure - Hans
Ocvirk Sašo
Ocvirk Tina
Palir Andrej - Drejc
Pantner Gašper
Pavlič Joži
Pavlovič Rok
Pečovnik Nataša
Petek Peter
Petrovec Katja
Pleteršek Jan
Podbregar Lev
Podlesnik Valerija - Lerč
Podpečan Katja
Polutnik Iris
Polutnik Zdravko
Posedel Alenka - Lenča
Povše Brane
Povše Polona
Povše Vasja
Povše Špela
Primc Darja
Primc Mišo
Primožič Andrej - Andy
Reberšek Martin - Tini
Regoršek Eva
Rezec Jernej
Romih David
Romih Sonja
Rožanski Nikolaj - Niko
Rumež Tilen
Salobir Nina
Simonič Albin
Skrt Nena
Slapnik Matjaž - Janži
Sotlar Sašo
Srabotnik Matija
Stepišnik Aljaž
Strajnar Sara
Straus Brina - brinca
Strmole Jan
Tamše Maja - Majči
Teržan David
Tiselj Jure
Turnšek Veronika
Ulaga Anja
Uršič Peter
Verdev Patricija
Vodišek Rafko - Rafč
Volovlek Rok
Zagoričnik Jarm Anja - Diva
Zeme Alenka
Zorko Aleš - Dugi
Šarac Marko
Šeško Rok
Šipoš Gregor
Šmit Tim
Šorn Lucija - Luci
Špec Doroteja
Štor Boštjan
Štor Nevenka
Štor Krebs Lilijana - Lili
Štorman Urška
Žagar Danijel - D-fly
Žagar Rok - Žare
Železnik Maja
Datum
Smer
Plezališče
Država
Ocena
Plezal
Način
25.04.2010
Radić
Rovinj
Hrvaška
6b+
Joži Pavlič
NP
22.04.2010
Lok
Kotečnik
Slovenija
6a
Tina Ocvirk
RP
18.04.2010
Zumbul
Paklenica
Hrvaška
7b
Sašo Ocvirk
NP
12.04.2010
Nosorog
Kotečnik
Slovenija
6a
Tina Ocvirk
NP
11.04.2010
Algatraz
Napoleonica
Italija
6b
Joži Pavlič
NP
11.04.2010
II tagliaerbe
Napoleonica
Italija
6b
Joži Pavlič
NP
11.04.2010
Tagada
Napoleonica
Italija
7a
Joži Pavlič
RP
11.04.2010
Il vassoio fantasma
Napoleonica
Italija
6a+
Joži Pavlič
NP
08.04.2010
Bori šumijo
Čreta
Slovenija
7a
Rok Šeško
RP
03.04.2010
Gratta e vinci
Napoleonica
Italija
6a+
Tina Ocvirk
RP
03.04.2010
Sputnik
Kotečnik
Slovenija
6c
Joži Pavlič
RP
03.04.2010
Delo dom družina
Kotečnik
Slovenija
6a+
Joži Pavlič
RP
03.04.2010
Ježek teka teka
Kotečnik
Slovenija
6a
Joži Pavlič
RP
03.04.2010
Lucky Luke
Napoleonica
Italija
7a+
Sašo Ocvirk
NP
03.04.2010
Highlander II
Napoleonica
Italija
7a
Sašo Ocvirk
RP
03.04.2010
Critiomania
Napoleonica
Italija
7a
Sašo Ocvirk
NP
03.04.2010
Mr. Crocodile
Napoleonica
Italija
7a+
Sašo Ocvirk
RP
03.04.2010
Cuba libre
Napoleonica
Italija
7b+
Sašo Ocvirk
RP
29.03.2010
Pikica
Čreta
Slovenija
6c
Rok Šeško
RP
28.03.2010
Šesti čut
Renke
Slovenija
6c
Joži Pavlič
RP
28.03.2010
Valček
Renke
Slovenija
6b
Joži Pavlič
NP
28.03.2010
Ritoznojčan
Renke
Slovenija
6a+
Joži Pavlič
RP
28.03.2010
Black wall
Glinščica
Italija
7a+
Sašo Ocvirk
RP
24.03.2010
Ta dolga
Dolžanova soteska
Slovenija
6a+
Joži Pavlič
NP
24.03.2010
Ta težka
Dolžanova soteska
Slovenija
6b
Joži Pavlič
RP
24.03.2010
Ta Vohka
Dolžanova soteska
Slovenija
6a
Joži Pavlič
NP
21.03.2010
Ne podirajte mojih kostanjev
Čreta
Slovenija
7a
Joži Pavlič
RP
13.03.2010
Somatizza
Limski kanal
Slovenija
6a
Rok Šeško
NP
13.03.2010
Šimija
Limski kanal
Slovenija
6c+
Rok Šeško
NP
13.03.2010
Mille, mille...
Limski kanal
Slovenija
6b
Rok Šeško
NP
13.03.2010
Momento cataratico
Limski kanal
Slovenija
6a+
Rok Šeško
NP
13.03.2010
Domino
Limski kanal
Slovenija
6a+
Rok Šeško
NP
13.03.2010
Krpelj
Limski kanal
Slovenija
6a
Rok Šeško
NP
13.03.2010
Poskok
Limski kanal
Slovenija
6a
Rok Šeško
NP
13.03.2010
Vosak
Ponte porton
Slovenija
6a+
Rok Šeško
NP
13.03.2010
Pčelica Maja
Ponte porton
Slovenija
6a
Rok Šeško
NP
12.03.2010
Štrigon
Črni kal
Slovenija
7a
Sašo Ocvirk
NP
12.03.2010
Bolek
Črni kal
Slovenija
7a
Sašo Ocvirk
NP
07.03.2010
Tarzan
Kotečnik
Slovenija
6b
Rok Šeško
NP
07.03.2010
Jane
Kotečnik
Slovenija
6a
Rok Šeško
NP
06.03.2010
Krpelj
Limski kanal
Hrvaška
6a
Joži Pavlič
NP
06.03.2010
Šimija
Limski kanal
Hrvaška
7a
Joži Pavlič
NP
06.03.2010
Mille,mille...
Limski kanal
Hrvaška
6b
Joži Pavlič
NP
06.03.2010
Momento cataratico
Limski kanal
Hrvaška
6a+
Joži Pavlič
NP
06.03.2010
Flajlalaj
Limski kanal
Hrvaška
6a
Joži Pavlič
NP
06.03.2010
Vitovska
Napoleonica
Italija
6b
Rok Šeško
NP
06.03.2010
Gratta e vinci
Napoleonica
Italija
6a+
Rok Šeško
NP
06.03.2010
B.P.S.
Napoleonica
Italija
6a+
Rok Šeško
NP
27.02.2010
Jožetova
Mišja peč
Slovenija
6a+
Rok Šeško
NP
27.02.2010
Bradavičarka
Mišja peč
Slovenija
6b
Rok Šeško
NP
Stran:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Prikaz:
601 - 650
od
1339
zapisov
Domov
Na prvo stran
Iskanje
Zadnje novice
–
Zadnje novice
Prikaži vse
Alpinistična šola 2024/2025
Alpinistična šola in tečaj varnega gibanja v gorah 2022/2023
Alpinistična šola in tečaj varnega gibanja v gorah 2021/2022
Srečno 2021!
Alpinistična šola in tečaj varnega gibanja v gorah - dodatne informacije.
Zadnji vzponi
–
Zadnji vzponi
Alpinistični vzponi
Prikaži vse
Trilavska smučarska magistrala
Turni smuk
Zechhutte-Sandkogel-Ladinger Spitz-Zechhutte
Turni smuk
Lujanta
Turni smuk
Turni smuk
Turni smuk
Turni smuk
Turni smuk
Športne smeri
Prikaži vse
Turing
Srebrna streha
Samozalezovanje
Vrtnica
Zvezdni prah
Guru
Sedmi čut
Ožarjeni kamen
Me myself and I
Hitch
Zadnje v galeriji
–
Zadnje v galeriji
Prikaži vse
Ledni tabor v Bad Gasteinu (8. - 10. 2. 2024)
Ferajnovski dan na Zelenici (3. 2. 2024)
Če ni na eni strani, je morda na drugi (1. - 3. 2. 2024)
Ženski tabor v Rovinju (6. 10. - 8. 10. 2023)
3. tradicionalni Adventure race
Julijci za vikend
4/4 Tabor Chamonix, (08.07.2023-15.07.2023)
3/4 Tabor Chamonix, (08.07.2023-15.07.2023)
2/4 Tabor Chamonix, (08.07.2023-15.07.2023)
1/4 Tabor Chamonix, (08.07.2023-15.07.2023)
Zadnji videoposnetki
–
Zadnji videoposnetki
Prikaži vse
Alpinistični odsek Celje Matica v sezoni 2016/2017
Filmček 2014/2015
Dogajalo se je ....2014
Gore - plezanje - druženje 2012/13
AO Matica Celje 2011/2012
Zadnje v forumu
–
Zadnje v forumu
Prikaži vse
Re: Prodam: Ženska vetrovka Black Diamond Stormline Stretch
Re: Prodam: Ženska vetrovka Black Diamond Stormline Stretch
Prodam: Ženska vetrovka Black Diamond Stormline Stretch
21. 03. 2019, 11. sestanek
14. 03. 2019, 10. sestanek
Spletno mesto AOCELJE.ORG uporablja »piškotke«. Zaradi izboljšave uporabniške izkušnje, te naprošamo da
Dovoliš uporabo piškotkov
Več o piškotkih >>